Tak vy potřebujete rozběhnout nový web?

Velmi rád vám pomůžu.

Výlety

Dovolená Brela 2010

V létě 2010 jsme s ivonkou vyrazili k moři do letoviska Brela, někde na Makarské. Trošičku dražší městečko, ale pěkné a pro mě „tak akorát“ velké. V centru dostatek restaurací a hospůdek, menší přístav na chytání ryb, kolem pláže a rozmanité pobřeží, velkých hotelů jen pár …

Další informace: Dovolená Brela Chorvatsko.

Večerní atmosféra

Pohled ze sv. Jury k moři

Plážová hospoda

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Dovolená v Primoštenu 2008

Moje první společná dovolená s ivonkou. Tedy, pouze s ní. Vydali jsme se s Vítkovice Tours do Primoštenu v Chorvatsku a užili si nádherný týden u moře. Pohoda, klídek, teplá voda, velký vlny, vínečko a zmrzlina…

A všechno jsem to samozřejmě zaznamenal pro vnoučata.

Ivonka vyráží na moře

Náměstí starého města

Kvalitní vlny

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Výlet do Paříže

V polovině května jsem se s ivonkou, její sestrou, mou sestrou a peťákem vydal na víkend do Paříže. Byli jsme na Montparnasse, na Eiffelovce, na Montmartru, na Vítězném oblouku, u Louveru, před Notredame, u Seiny… a bylo to fajn. Počasí nám vydrželo krásné, bylo tak akorát teplo a nepršelo, let se mi moc líbil…

Více jsem se rozepsal v tomto reportu. Accommodation in Paris.

Na pokoji

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Dovolená v Igrane

V červenci 2007 jsme na dovolenou vyrazili do chorvatska, do Igrane na Makarské riviéře. Mé zápisky o tomto skandálu naleznete na mém blogu.

Strávili jsme tam sedm dní největších letních veder, kdy padaly rekordy i u nás v ČR – takže je to samá fotka od vody nebo nočního města. Žádné rybaření, vycházky, prostě jen snaha být co nejvíce ve vodě. Však se podívejte sami :)

Hledáte-li více informací o Igrane, své postřehy jsem shrnul na tomto webu.

Táta relaxuje ve vyhřátých oblázcích

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Výlet do Moravského krasu

Jednu neděli jsme se s ivonkou vydali na výlet do Moravského krasu, k čemuž ji inspirovala o měsíc starší školní pedologická exkurze. Zamířili jsme do Sloupsko-šošůvských jeskyní (nádherna, doporučujeme) a pak nakoukli do Macochy (čekali jsme víc, ale také byla hloupost čekat něco od díry do země) a nakonec se prošli údolím Suchého žlebu. Bylo nádherně, trochu pofukovalo, sluníčko pálilo jak divé, ivonka šikovně navigovala a já jel jak prase :) Všechno jak má být :)

A domů :)

Vykopávky v jeskyni Kůlna

Detail Nagelovy propasti

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Výlet po Praze 2007

Tak jako jsem s ivonkou před rokem zcestoval jarně letní Prahu, tak jsme ji tento rok prošli znovu i se sestrou a rodiči. Bylo nádherně, bylo (chvílemi až moc) teplo… večer před výletem jsme se podívali na Václavské náměstí, a během výletu jsme cestovali přes vysílač Žižkov, Malou Stranu, Nový Smíchov, Pražský hrad, Botanickou zahradu a tamější výstavu motýlů, úžasný přívoz přes Vltavu Podbaba-Podhora, koukli se k Hotelu Praha, prošli si večerní Hrad a přes Karlův most se vrátili do centra. Na blogu jsem i o tom samozřejmě taky napsal.

Na jedné zdi pod Loretou...

Přeplněný Karlův most

Kardinál Vlk?

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Dovolená na ostrově Rab (Padova III)

Zajímavé fotky z mé (naší) dovolené v Chorvatsku na ostrově Rab. Bylo to fajn, bylo to kůl, a jaké to všechno ještě bylo si přečtětě v tomto reportu.

Žlutí andělé v kempu

Hrad z písku

Pohled do kempu od našeho stanu

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

S ivonkou v Praze

Před prvním květnovým víkendem jsem s ivonkou prozkoumal takový kus Prahy, až nám to spolubydlící na pokoji nechtěli věřit. V textu o tomto výletu jsem slíbil, že dám na web RS2 fotky (pro demonstraci funkčnosti fotoalba). Takže tu jsou a vy se můžete kochat :)

Pražský hrad za okrasnou třešní

Hradní stráž

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»