Tak vy potřebujete rozběhnout nový web?

Velmi rád vám pomůžu.

Pel mel

Na paintballu

S klukama i holkama (ivonka a sestra) jsme se vydali na paintball. My kluci jsme si premiéru užili už před rokem, zatímco holky nevěděli, do čeho jdou. Ale nebyli sami, pár dalších kluků to taky hrálo poprvé. No a akce to byla náramná, zničili jsme se na tom tak, že někteří nemohli běhat už tam na place, zatímco třeba já až dneska :)

Report z téhle akce….

Zase jsem to dostal!

Já v zákrytu

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Pocta mému kolu

Jedu si tak po lesní cyklostezce, vlahá atmosféra mokrého asfaltu, kochám se spadaným listím… a říkám si, jak mám takovéto projížďky na svém kole rád. A pomalu se začal rodit nápad nafotit své kolo, detailní záběry různých částí. Jen tak, jako určitou poctu. Zažil jsem s ním toho už spoustu, pár šrámů jsme utržili oba (ono víc), tak proč mu neudělat takový malý internetový pomníček :)

Ani už nevím, jaké kolo to přesně je. Je na něm Rock Machine :)

Střed zadního kola

Rock Machine v celé své kráse

Zadní dolní vidlice

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Jeden školní den

Foťák mám v praze prakticky pořád, ale málokdy si jej beru s sebou do školy a tím pádem skoro nefotím. Začíná jaro, je hezky, dnes jsem si ho vzal – a zmapoval celodenní cestování bůhví kudy bůhví kam.

Před týdnem začalo jaro, došlo také ke změně na letní čas a na to jsem u svého foťáku zapomněl – k časům zobrazeným pod fotografiemi si tedy přičtěte jednu hodinu, ať nejste zmatení. Nebo je vám to ukradené, což je také možnost :)

Návrat na kolej

budova VŠE na jižáku

V šalině

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Časopis Cinema slavil narozeniny

Vše podstatné je v tomto textu na mém blogu. Zbytek v popiskách fotek :)

A kdopak je asi tohle? :)

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»

Zlatá lyže - testovací galerie

Hvězda české lyžařky Kateřiny Neumannové dnes zázářila nad zasněženou Vysočinou. Jednatřicetiletá šampionka si dnes splnila další z životních snů a poprvé v kariéře triumfovala na výsostné domácí půdě v Novém Městě na Moravě. Lyžařka z Písku nenašla přemožitelku na trati deset kilometrů volnou technikou a těší se ze svého třináctého vítězství ve Světovém poháru.

„Jestli jsem tady jela svěťák naposledy, tak to bylo nejlepší, co se mohlo povést,“ oddechla si čtyřnásobná olympijská medailistka těsně po závodě. „Po olympiádě a mistrovství světa je pro mě tohle nejdůležitější závod. Pokaždé mi na něm hodně záleželo,“ poznamenala lyžařka.

Prohlédněte si tuto fotogalerii »»»