Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/m/mklusak/data/www/domeny/reality-show.net/rs/forum/include/parser.php on line 776

1

Téma: uvodní stránka

není to nová funkce ,ale ve starem systemu bylo

Co zobrazovat na úvodní stránce:
Statický článek     (šablona článku)
Nejnovější text     (šablona textu)
Přehled textů     (šablona úv. stránky)
Přehled celých textů     (šablona úv. stránky)

v novém jsem to nenasel....

2

Re: uvodní stránka

Ano, v novém systému nic takového není. Nezdá se mi, že by pro to byl velký důvod.

3

nj ale kupa lidi nepouziva rs jen jako blog.. ta statický stránka mi tam chybi ...pokud to tam už nebude... nemam  duvod  dal se poustet do spusteni webu  s tímto novým systemem...  moduly jsou krok kupředu,ale absence výberu prvni stranky dva kroky vzad... sad

Naposledy upravil: no.nick (2011-02-25 15:01:13)

4

Však já také ne, na úvodních stránkách mám všechno možné, a nemusí to být rovnou obsah nějaké stránky. Stačí si to napsat do zástupné značky a dát to do šablony a je to.

Spíš jen přemýšlím, jak pak vyřešit, kde vypisovat přehled textů, který je nyní vázaný jen a pouze na sablona-index.html.

No ale asi bych to udělal jednoduše - v nastavení bych prostě jen zadal Stránku, v níž chci přehled textů vypisovat, té přiřadil vlastní html šablonu a do ní vložil ten patřičný kód pro přehled textů, a bylo by to. Mohlo by to fungovat. A na úvodní stránce by mohlo být cokoli.

5

to je reseni.... proste zase se budu muset znova ucit co s novym systemem jde a co ne a jak to udelat....  smile  dik...

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/m/mklusak/data/www/domeny/reality-show.net/rs/forum/include/parser.php on line 722

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /mnt/data/accounts/m/mklusak/data/www/domeny/reality-show.net/rs/forum/include/parser.php on line 776

6

juneau napsal:

Však já také ne, na úvodních stránkách mám všechno možné, a nemusí to být rovnou obsah nějaké stránky. Stačí si to napsat do zástupné značky a dát to do šablony a je to.

Spíš jen přemýšlím, jak pak vyřešit, kde vypisovat přehled textů, který je nyní vázaný jen a pouze na sablona-index.html.

No ale asi bych to udělal jednoduše - v nastavení bych prostě jen zadal Stránku, v níž chci přehled textů vypisovat, té přiřadil vlastní html šablonu a do ní vložil ten patřičný kód pro přehled textů, a bylo by to. Mohlo by to fungovat. A na úvodní stránce by mohlo být cokoli.

no tak jsem se konecne pustil do kompletní změny na nový rs a stale nemuzu prijit jak na to...vytvorit stranku neni problem,ale jak to udelat aby byla na hlavni strane to teda nevim.. kopněte mě někdo správným směrem...

7

No tohle pořád nijak jednoduše nejde.

8

a tak jak ,alespon polopaticky navod.. co kde smazat,co kde prepsat... potrebuju "jen" na uvodni strance normalni stranku ,ne výpis textu

9

No ale to pak přijdeš o ten výpis textů - protože ten je nyní funkční jen v šabloně sablona-index.html. Jinde na webu ho mít (zatím nemůžeš).

Potřebuješ tu stránku pořád upravovat? Pokud se bude měnit minimálně, tak si ji napiš, koukni jak na webu vypadá, a zkopíruj si její HTML (jen tu část, kde je obsah stránky) do sablona-index.html. Na úvodní stránce pak bude tento text ... samozřejmě změny v původní stránce (v administraci) se zde nijak neprojeví. Je to všechno "ručně", ale je to funkční řešení.

10

no dnes jsem nad tim v praci meditoval a asi jsem prisel na reseni.. no nebude to elegantni ,ale pujde to.. dik..

ps.: tak jsem to udelal v html,dal do zastupne znacky, v index jsem smazal vse co se týkalo textu a vlozil zastupnou znacku  a chodi to...

kruci jen to chce trochu premyslet..  big_smile

Naposledy upravil: no.nick (2011-04-27 20:51:35)

11

Jo, to je taky možnost. Jen to má tu nevýhodu, že od teď již nelze nikde  zobrazit seznam textů - protože ty se vypisují pouze v šabloně indexu. Ale to nemusí vždy nutně vadit (pokud web nemá být blog).

12

Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangystin.bxox.info

Предлагаем нашим покупателям инновационное средство для снижения веса сироп Мангустина. При помощи него возможно избавиться от 15 kg за 14 дней.

Растение гарциния произрастает на Филиппинах. Плоды данного дерева обладают потрясающими свойствами, которые были положены в основу сиропа Mangoosteen. В банке содержится более 20 плодов этого удивительного растения. Плоды растения мангкут помогают убрать лишнюю жировую ткань. И положительно воздействуют на человека в целом. Технология производства препарата, и уникальная упаковка позволяют сохранить все полезные свойства дерева.

Основным действующим компонентом сиропа Мангустина являются фрукты с дерева мангостан, в них содержится большое число полезных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в огромных дозах содержатся в плоде, значительно замедляются окислительные процессы в теле. Окись дифениленкетона является одним из наиболее сильных антиоксидантов. В плоде растения гарциния к тому же есть различные группы витаминов и микроэлементы. Купить сироп Мансустина возможно на интернет-сайте http://mangjoo77.mangoosteen.com.